Trzy punkty zostają w Pankowie !

W siódmej, kolejce przyszło nam się zmierzyć na własnym terenie z ekipą Błyskawicy Kalno

Meczy od samego początku układał się po naszej myśli, kontrola na placu gry i dokładne wymiany podań dały nam znaczą przewagę nad rywalem. Pierwsza bramkę dla Gromu zdobył Patryk Prześlica, niewiele później wynik podwyższył Oskar Rusin. Zawodnicy z Błyskawicy złapali kontakt pod koniec pierwszej połowy, po nieporozumieniu bloku defensywnego goście minimalizują straty. w 40, minucie po bezmyślnym faul Patryk Prześlica ogląda czerwony kartonik i do końca spotkania gramy w dziesięciu.

Druga połowa  przyniosła nam cztery gole, pierw bramkę na 3:1 zdobywa Oskar Rusiny, niedługo po tej bramce goście zmniejszają straty na 3:2. Nasza drużyna jednak nie cofnęła się do głębokiej defensywy i zadała jeszcze dwa ciosy, pierwszy wyprowadził Łukasz Winiarczyk (4-2) a drugi Piotr Brajczewski (5-2) który został wcześniej wpuszczony na plac gry.

Wygrywamy bój w Pankowie 5-2 i cieszymy się z drugiego zwycięstwa z rzędu, dziękujemy Błyskawicy Kalno za spotkanie i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach ligowych !