Falstart !

Falstart !

W pierwszym meczu o punkty przegrywamy w Dobrocinie 4 do 3. Za nami bardzo chaotyczne oraz pełne zwrotów akcji spotkanie. Już w 2' po zamieszaniu podbramkowym gospodarze otworzyli wynik. Po szybko straconej bramce udaje się doprowadzić do wyrównania, gdy po składnej, zespołowej akcji Winiarczyk umieszcza piłkę w siatce. Po kilku minutach tracimy jednak bramkę z rzutu rożnego i na przerwę schodzimy przegrywając 2-1. Pierwszy kwadrans drugiej połowy rozgrywamy bardzo dobrze i po bramkach, w odstępie dwóch minut, Prześlicy i ponownie Winiarczyka wychodzimy na prowadzenie 3-2. Później Winiarczyk walcząc o górną piłkę, zamykając dośrodkowanie z rzutu wolnego wpadł z impetem w bramkarza rywala, który potrzebował 10 minut na dojście do siebie, a niestety strzelec dwóch bramek dla Gromu musiał opuścić z urazem plac gry. Po dłuższej przerwie tempo gry siadło i nie potrafiliśmy stworzyć większego zagrożenia pod bramką przeciwników, którzy najpierw doprowadzili do wyrównania, a w 98' zdobyli zwycięską bramkę, gdy po raz kolejny w tym meczu skutecznie wykorzystali stały fragment gry. Porażka w takich okolicznościach boli, ale oby ten zimny prysznic pomógł wyciągnąć wszystkim wnioski na przyszłość.